فروشگاه بازیهای و نرم افزار های استثنایی

فروشگاه بازیهای و نرم افزار های استثنایی

کتاب کامل صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب کامل صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

 

http://uupload.ir/files/asp5_icon_biandishid.jpgکتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید، نوشته ناپلئون هیل، از نخستین و جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش‌های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته و این روش‌ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده، همگانی کرده است. این کتاب که پیشنهاد اولیه آن از سوی اندرو کارنگی، موسس و صاحب غول فولاد امریکا و دومین نفر در لیست ثروتمندترین افراد تاریخ به ناپلئون هیل ارایه شد و خود حاصل مصاحبه نویسنده با نزدیک به پانصد فرد موفق آن دوره از جمله فورد، ادیسون و … است، اولین بار هفت دهه قبل و در سال ۱۹۳۷ منتشر گردید.کتاب شامل پانزده فصل می‌باشد که به این شرح هستند: اندیشه ثروت است اشتیاق، نقطه شروع همه موفقیت‌ها ایمان تلقین به خود، راه نفوذ بر ذهن نیمه هوشیار دانش تخصصی تخیل، کارگاه ذهن برنامه‌ریزی سازمان یافته ابرام قدرت همکاران کیمیاگری احساس جنسی ذهن نیمه هوشیار مغز، ایستگاه گیرنده و فرستنده اندیشه حس ششم، قلعه درایت شش شبح ترس این کتاب با ترجمه مهدی قراچه‌داغی و توسط انتشارات شباهنگ منتشر شده است.

از نکات جالب توجه برای کسانی که هم این کتاب را خوانده‌اند و هم فیلم راز را دیده‌اند، نزدیکی مفاهیم این دو به یکدیگر است. همچنین بیاندیشید و ثروتمند شوید، یکی از سه کتایی است که رندی گیج در درس رشد شخصی خود از آن نام می‌برد. گروه نرم افزاری mkymedia این کتاب را بصورت نرم افزار صوتی طراحی کرده و شما عزیزان می توانید این مجموعه ارزشمند را با فرمت اندروید برای استفاده در گوشی های هوشمند خود بعد از خرید آنلاین بصورت مستقیم دانلود کرده و استفاده نمایید.

در دو هفته استثنایی با گوش دادن به این نرم افزار موبایلی ارزشمند زندگی و سرنوشت خود را تغییر دهید .

جهت خرید و دانلود نرم افزار لطفا از لینک زیر اقدام نمایید

نمای از نرم افزار بیندیشید و ثروتمند شوید

http://uupload.ir/files/72qx_moarrefi.jpghttp://uupload.ir/files/y21p_moarrefi1.jpg


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت و دانلود

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
(شامل 30% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Servatmand_691517_1031.zip

کتاب کامل صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب کامل صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید   کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید، نوشته ناپلئون هیل، از نخستین و جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش‌های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته و این روش‌ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده، همگانی کرده است. این کتاب که پیشنهاد اولیه آن از سوی اندرو کارنگی، موسس و صاحب غول فولاد امریکا و دومین نفر در لیست ثروتمندترین افراد تاریخ به ناپلئون ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان 7,000 تومان 30% تخفیف